Leden 2013

Rok 2013, rok mého uzdravení

3. ledna 2013 v 18:21 | BWW |  DIARY

Přes svátky jsem se moc neozývala, ne, že bych neměla čas, ale musela jsem o sobě přemýšlet. Uvědomila jsem si mnoho věcí, i když někdy bolí o těch věcech přemýšlet.
Uvědomila jsem si, že nemá cenu na něj čekat. On už se totiž nikdy nevrátí. Už to nikdy nebude takové jaké to bylo, a vlastně opravdu bych to chtěla? Vždyť víš, jak moc tě zklamal. A to dvakrát. Opustil tě v době, kdy jsi nejvíce potřebovala pomocnou ruku. Kdy si se utápěla v depresích, ppp, kdy si se nebyla schopná zpamatovat ze ztráty příbuzných. A chodila si v černém. A podpora žádná, po těch letech, po těch obětích, který si byla pro něj schopná se vzdát, víc jsem neměla, než moje srdce a on mi ho krutě zlomil. Moje srdce je velmi upřímné a když miluje, miluje naplno. Tolik energie, tolik šťěstí. On už si moje srdce nezaslouží. Vzpamatovávala ses z toho dlouho a nyní je čas jít dál. Jestli si myslíte, že to píšu smutně, ne. Právě jsem dala šanci novému začátku. Třeba i nové lásce, jestli o mě zavadí. :-) Dospěla jsem k tomu, asi po dvou letech.
Další věc je moje trápení jménem tělo. Jsem připravená dát navždy sbohem mie, zp, depresím, a všemu, co kolem toho patří. Dneska - lehká strava a jak lépe se cítím. Později si najdu sport, co mě bude bavit. I když v práci budu mít záhul zřejmě dost. A to je další věc. Zrovna dneska jsem dostala práci. Ještě to není oficiální, jelikož k tomu musím složit zkoušky atd. Nebudu popisovat, co to přesně je, to nepotřebujete vědět. :-)
Víte, pro mě to není jen práce. Pro mě je to šance začít znova, pořídit si auto, později byt, pro mě je to ten správný start, který potřebuji, po kterém toužím. Vlastně sny, cíle, které chci dosáhnout je práce, byt, auto, další studium, moje já, moje duše, můj úsměv :) Já vím, že tohle se špatně plánuje, protože nikdy nevíte, co se stane. Ale myslet optimisticky taky neuškodí. Neříkám, že to potřebuji všechno hned, já pro to budu usilovat, bojovat a nakonec vyhraju. :-)
PS: nová láska, na tu čekám už dlouho, ale konečně jsem připravená ji přijmout